אני רק שאלה לחץ כאן
נשמח לשמוע ממך! 077-3142191

המדריך להורה המטייל: איך מטיילים עם תינוק?

שייך לקטגוריות: טיפים שימושיים

טיולים בחיק הטבע היו תמיד חלק מהשגרה שלכם- עד שהמשפחה התרחבה, ופתאום כל יציאה לסופר השכונתי היא מבצע שדורש הכנות, תיאומים ורשימות אריזה. אז טיול בטבע???

 לפני שאתם יוצאים לטייל- בואו ננפץ כמה מיתוסים

1. מנשאי גב מתאימים רק מגיל ישיבה

טעות!
אפשר להתחיל לשאת על הגב כבר סביב גיל 2-3 חודשים- כמובן במנשא גב תואם גיל. אין שום סיבה לחכות לגיל ישיבה עם הטיולים המשפחתיים שלכם!

2. אי אפשר לטייל בלי מנשא גב

טעות!
אם הקונספט של תינוק על הגב מרתיע אתכם, אפשר לבחור מנשא שמאפשר נשיאה קדמית עם תמיכה טובה בגב ההורה, עם פישוק ששומר את רגלי התינוק גבוה באזור המתניים שלכם ולא מפריע לכם ללכת, ומאריג חזק ולא נמתח שמאפשר לכם להתכופף ולטפס בלי לחשוש שהתינוק ינזול לצדדים תוך כדי תנועה. לא חייבים לשאת על הגב!

3.  כדי לטייל עם תינוק חייבים להצטייד במנשא גב קשיח כבד ומסורבל שתופס את כל הבגז׳

טעות!
למנשאי הטיולים הקשיחים יתרונות משלהם- אבל זו בהחלט לא האופציה היחידה למי שרוצה לטייל עם תינוק.

הבחירה הטובה ביותר להורה שרוצה לטייל בנוחות ובלי סרבול היא מנשא ילקוט– מנשא שמעוצב כתיק גב, עם חגורת מתניים קשיחה, כתפיות מרופדות ורצועת בטחון בגובה החזה כמו בתיקי הגב שטיילתם איתם במזרח.

המנשא עצמו קומפקטי, ללא שלד מתכת ומתקפל לחבילה בגודל קופסת נעליים קטנה.

מנשאי ילקוט מתאימים בדרך כלל כבר סביב גיל 4-5 חודשים ושימושיים למשך שנים של טיולים- גם כשהילד מתעייף בגיל 3, 4 או 5 שנים, אפשר לקחת אותו באותו מנשא ילקוט את הקטע האחרון של המסלול.

הם מאפשרים בחירה בין נשיאת גב ונשיאה בטן לבטן– כדי שתוכלו לשאת בכל גיל באופן שמתאים לכם.

והכי טוב- מנשאי ילקוט הם לא רק מנשאי טיולים: אפשר להשתמש בהם בשגרה בבית, בקניות, בדרך לגן של הגדול, וגם בטיסות וטיולים מכל סוג בארץ ובחו״ל.

מנשאי הילקוט שלנו מגיעים מבדים טבעיים במגוון עיצובים עדכניים (כי גם בטיול אפשר לשמור על סטייל), מתכווננים להתאמה להורים במידות שונות, וכמובן מאפשרים נשיאה פיזיולוגית לפי כל ההמלצות שלנו.

אז עם איזה מנשא תצאו לטיול הקרוב? 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *